Wij helpen met de inrichting van een flexibele schil



De ontwikkelingen in de bouwwereld volgen elkaar snel op. Nog maar kort geleden waren we de financiële crisis te boven en liep alles gesmeerd. Totdat stikstof, PFAS en corona om de hoek kwamen kijken.

We zien dat architecten- en bouwtechnische bureaus nog steeds op zoek zijn naar capaciteit voor BIM-modellering en technisch tekenwerk, want bouwen blijft voorlopig een prioriteit in Nederland. Echter, de meeste bedrijven zijn voorzichtig met het vergroten van hun aantal vaste medewerkers. Spreiding van risico’s is in deze tijd geen overbodige luxe.

Detachering van bouwkundigen

Heeft u werk, maar wilt u niet meer mensen in dienst nemen? Job Engineers helpt u met de inrichting van een flexibele schil van onder andere Bouwkundig Modelleurs en BIM Engineers, zonder langlopende contracten en risico’s. Wij detacheren bouwkundigen die we eventueel zelf opleiden tot het niveau dat u van ze verwacht. Onze gecertificeerde modelleurs werken met onder meer Autodesk Revit, BIM 360 en AutoCAD Architecture.

Om uw wensen en onze mogelijkheden af te stemmen, neemt u direct contact op met Job Engineers via +31 88 39 77 300 of  info@job-engineers.nl.


ICN Group

Job Engineers is onderdeel van ICN Group. Deze bestaat uit een aantal toon­aangevende bedrijven dat zich richt op organisaties die actief zijn in architec­tuur, bouwkunde, werk­tuig­bouw, infra­structuur en ICT. Wij leveren systemen op maat en bieden consultancy, IT en HR-dienst­verlening voor de optimalisering van ontwerp-, constructie- en/of beheerprocessen.

Job Engineers Rotterdam

Van Nelleweg 1
3044 BC Rotterdam

+31 88 39 77 300
info@job-engineers.nl

KvK: 18081378
BTW: NL815778740B01

Job Engineers ‘s-Hertogenbosch

Europalaan 14
5232 BC ‘s-Hertogenbosch
+31 88 39 77 300

Job Engineers Apeldoorn

Oude Apeldoornseweg 41
7333 NR Apeldoorn
+31 88 39 77 300

job engineers linkedinjob engineers youtubejob engineers instagramjob engineers twitter

© 2023 Job Engineers bv. All rights reserved.